Listopad 2014

27.11 2014

27. listopadu 2014 v 14:13 | LILI |
Krásné čtvrteční odpoledne přeji :***,,
Tak jak se tady máte? Co diety? Držíte je stále?? Ja teď stále dietuju a stále budu.. moje dny jsou takové, že buď zvracím, jím nebo nejím.. no je to složitié.. uý asi se pomalu blížím k bulimii.. sice to není moc dobré, ale tak takový je život.
Teď tu kousek od místa kde bydlím skočily dva lidé pod vlak.. schválně. Jeden kvuli holce a druhý asi už nechtěl žít!
Docela je chápu, ale vždy je nějaké řešení! Sama jsem to zažila ten pocit beznaděje, samoty a bolest ,,srdce,, ..


TT,, PADESÁT ODSTÍNU ,,
Rozhodne zajímavé téma,, pro mě je už všechno zbarvené do šeda, chtěla jsem se z toho dostat, ale je to nějak strašně moc složité :P nevím jak to bude dál. Poslední dobou sleduju videa o anorexii, jak holky dopadli, že mají pokazené zdraví a tak.. a říkam si to co ony.. tak nedopadnu, to me nemuže potkat.. tak nevím, ale jediné co vím je, že asi to budu mít ve stáří složité.. :P jestli teda nějake bude.. Víte vybrala jsem si tento směr, tak asi to tak má být.


Teď jsme se s taťkou bavili o te ebole. Říkal, že to má tak příroda zařízené, protože je moooc lidí na světě a ten někdo nahoře, chce udržet nějakou rovnováhu,, co myslíte? Je to pravda? Věříte, že to tady někdo řídí?TAKY UŽ U VÁS MRZNE? jelikož byla KATEŘINA na blatě (aspoň u nás) MOHLY BY BÝT VÁNOCE NA LEDĚ! co myslíte??

18.11 2014

18. listopadu 2014 v 16:17 | LILI |
Ahojte andílci,,

Dnes jsem vstávala 05:30 .. jako normálně, pustila si na uklidnění europu 2 a pak jela na chirurgii plná očekávání jestli mě to budou nebo nebudou řezat,, naštěstí neřezali.. doktor mě řekl,, no na řezání to není (uplně sklesle.. jak kdyby se na to těšil nebo co :D , že si po dlouhe době do něčeho řízne) .. ja uplně šťastná jsem z tama vyletěla a jela na tlak.. první byl vysoký, další už skoro normální,, tak fajn :D pak jsem jela domů. Doma jsem obědvala 100g syru a 4rohlíky :D 780KCAL .. pak jsem sla jak blazen cvičit a stáhla jsem to na 380kcal. Poté uplynula hodinka a já si šla vařit pudink.. asi tak 780kcal znovu.. no ale nějak jsem to nevydržela a šla to vyzvracet.. takže je fuč pudink i skoro cely syr z obědu :P takže jako začnu zase nejíst,, je to lepší :( .. dneska jsem si tak říkala, kdy zase budu normální? Jako nic nepočítat a jíst normálně jak když jsem byla menší.. snidane, svača, obed, svača a večeře .. no asi už nikdy .. jedine, kdyby me nekdo stál za zády a nutil me a já ho mela taaaak ráda, že bych mu to dovolila :P jinak v neděli jsem mela 790kcal a v pondělí asi 1000kcal .. výlet no :P


TT,, ještě jednou ,,

Asi bych chtěla jětě jednou zažít nějaký ty příjemné a něčím důležité chvilky, rozhodnutí.. nekdy si připadám, že to ani nejsem já, kdo rozhoduje v těžkých chvílích.. jak kdybych jenom se na někoho dívala a sledovala ,,moje,, rozhodnutí! Už to není ono :P dřív jsem bývala plná energie a hlavně šťastná :( . Víte co bych si nejvíc přála? Chytnou zlatou rybku, která by mi řekla.. KDYŽ MĚ PUSTÍŠ, SPLNÍM TI 3 PŘÁNÍ :D .. vždy jsem si v pohádkách říkala.. proč neřekne..chci ještě další 4 přání!!? nevím .. já bych si asi přála:

1. další 4 přání :D
2. být štíhlá
3. jíst všeeeeechno možné a nepřibírat
4. štěstí
5. mooooooc peněz
6. krásný barák :D
7. ?

Co myslíte, že bych si přála na tom posledním přání ?? Nebo co vy by jste si přááli??


Zrovna teď přemýšlím jestli se dá předávkovat s fenolaxu :D jelikož jsem měla 10 tabletek, které jsem vyzvracela,, takže si dam jeste asi tři pro jistotu.. a nad logikou chlapu.. ALE BOHUŽEL TO JE ZAPEKLITÝ PŘÍPAD :D

15.11

15. listopadu 2014 v 11:37 | LILI |
Ahojte sluníčka..
Dneska je sobota a já jedla naposled minulou neděli v 16:50 :D nechapu jak to mužu vydržet .. asi proto, že piju třikrát denne kafe..jojo :D to bude tím :D ale je zajímavé, že mám tolik energie.. Když jím je mě mizerně, mám výčitky, připadám si tlustá, škaredá.. ale ted.. je to super.. připadám si taková volná.. nevím jestli tím hubnu, ale nemám na nic chuť.. ani hlad.. spíš, když se nudím, tak bych něco jedla.. i ted .. máme doma sušenek, oplatků.. prostě všechno.. moc mě to už ani neláká, ale to víte, že bych si dala :P Nějak si to prostě nedovolím .. Právě nějak se i testuju jak dlouho jsem schopna to držet.. ja vím není to zdravé.. určitě si říkáte tá je blbá.. proč se tak ničí, když to jde i zdravým způsobem.. ;) jo.. pravda, pravda!!!


Noha jakš takš.. mám to oteklé pořád stejně, možná i víc.. ale tak uvidíme.. v pondělí máme státní svátek a asi pojedu na výlet,, takže už se docela těším. Ve škole je to nuda.. nějak mě to nebaví a nemám z toho vůbec radost :/. Vstávala jsem v 07:00 a šla do obchodu koupit taťkovi nějaké sladké, jelikož je ,,nemocný,, :D má strááááááááášnou rýmečku :D takže se o něj starám :D jí samou zeleninkuuuuu


Jak se máte vy? Odpočíváte? Strašně už se těším na Vánoce.. :3 ♥ na tu vůni cukroví. Perníčky, linecké, košíčky, štola... jaj.. jíst to nebudu.. :D možná jenom trošičku.. ale ta vůůůůně :3 jen si vzpomenu už to cítím :3 .. tak se tu mějte kráásně :* a užívejte víkend!!!!!
10.11 2014

10. listopadu 2014 v 12:47 | LILI |
Ahojte VŠICHNI,,
Tak jak se tu máte? JÁ celkem fajn.. Můj minulý týden vypadal nasledovně Pondelí - nic, Uterý - nic, Středa a Čtvrtek - pokus/omyl ( asi víte co tím myslím ) Pátek - nic, Sobota - byla jsem venku s tím klukem.. začíná se me líbít čím dál víc .. jako není nějak extra největší krasavec, ale to jeho nitro je tak dokonalé, že to přehlušilo i ten jeho obličejík :D tak uvidím jak to dopadne.. nechci nic zakřiknou a když bych se snažila, abych to nepochopila špatně a zase bych pak byla smutna,, ne díky.. večer jsem jedla asi tak 500 kcal :D mela jsem totiž z toho takovo radost.. Nedělě - jídlo vs. cvičení .. vždy jak jsem něco snědla,, obed, snidani a svaču.. tak jsem šla cvičit a mela jsem 690kcal .. tak dobre docela.. ale boli me nohy a břicho měla jsem totiž cca 109minut sedu lehu :D sem fakt uplný blazen.. jednou nejim, jednou jim a cvičím .. tak proč jsem furt stejna.. :D víte docela jsem si říkala, že asi ty nohy mam v genech.. jelikož břicho mam takové šak víte jaké.. no uvidíme..Dneska zatím jsem mela jenom kafe,, byla jsem u doktora s tou nohou ,,docela me zaskočila formulovaná věta : ,,no vypoadá to celkem fajn, když to tak pujde dál tak to nebudeme muset řezat" :D tak fajn, když myslí no ..

jinak k TT,, MOJE PRVNÍ BLOGERSKÉ KRŮČKY,,
no začalo to asi tak :D ŽE mě bývalo strašně špatně,, jelikož jsem jedla malunko a nemela jsem žádnou energii a sílu žít,, byla jsem zoufalá.. a potřebovala jsem od vás pomoc,, a tu jsem taky dostala .. DĚKUJU !!! MOC VŠEM :*


A jak se jinak máte? Držíte nějakou dietku? JÁ jsem si včera dělala nehty,, zimní - černo, šedo, modré .. docela se povedly.. tak jsem ráda


CO NA NĚ ŘÍKÁTE?


Zítra je Martina,, myslíte, že přijede MARTIN NA BÍLÉM KONI??? :D Všem M. hodně štěstí, zdraví, lásky a splněných snů ;)

3.11 2014

3. listopadu 2014 v 14:47 | LILI |
Pekňučký den vám všem přeju ;)
Tak jak se vám všem vede? Mě tak nějak pořád stereotip.. je pro mě čím dál težší nejíst nebo spíš nemyslet na jídlo :D jo zní to divně.. ale dneska jsem ještě nic nejedla a to plánuju až do soboty rána! MUSÍM! jo není to zdravé, ale musím se vrátit ke ,,STARÝM ZVYKŮM,, .. jelikož vše bylo lehčí.. nechapu jak jsem tehda dokázala tak prostě se kontrolovat a nic nejíst jako dlouhodobě,, to si pamatuju, že když mě nutili vajíčko.. skoro jsem se rozbečala, že ho nechci.. teď?? si řeknu zítra nic jíst nebudu a bude vklidu .. no sem asi fakt už hlupučká :D

V pátek v baletu jsem tak pěkně sebu práskla o zem.. nějak to přestávám zvládat.. přestávám sebe chápat a už se ani nedokážu ovládat.. jak nějak na nic nemám sílu.. nějak se mě zatmělo ve vzduchu, když jsme se učili nový skok.. ani nevím jak jsem se v tom vzduchu zamotala.. proste jsem tvrdě dopadla.. nějak jsem se bouchla do nohy .. ani nevím jak :D :D dneska jsem byla na chirurgii a mám velky hematom.. tj. sraženina krev.. kdyby se to začalo zvětšovat a natekat.. mám okamžitě dojet.. no ale v ten pátek jsme s tím skoro jeli na pohotovost.. nakonec jsme počkali do rána..
Ty jo je mě ten balet nepřán asi tam nahoře.. a taky asi nic mě není přáno :D .. vztahy, hubnutí.. a co .. nevadí .. ja už to kašlu.. nějak bylo, nějak bude .. život je jedna velká cesta a je na každém z nás, kterou si vybere.. takže nádych a jdu..


V sobotu, neděli a dneska jsem byla na hřbitově za babičku a ostatníma.. Jelikož byla i památka zesnulých..Je mě tam strašně krásně.. já vím, že to zní divně, ale to byla jediná osoba, která mě asi měla nejvíc ze všech ráda.. a vždy tu pro mě byla.. a neříkala mě, že jsem tlustá nebo takové ruzne urážky.. prostě to byl a je můj strážný anděl!! Pořád ji mám ráda a vždy budu, vždyť kdo žije v srdci, neumírá!!


Jinák bych vám všem chtěla poděkovat.. jak chodím na vaše blogy, tak mě to doplňuje energii.. všechny vaše článečky jsou něčím originální a hlavně inspirující.. a za to vám děkuju ;) !! jen tak dál..

Doufám, že se vám daří a máte se pěkně a netrápíte se tak jak já.. svím tělěm a zjevem :D ale asi jo co ?? Sice si říkám, že na co .. ten kdo mě bude mít rád.. tak takovou jaká jsem.. no už mě to asi vlezlo do hlavy..

Tak vám přeju ať si splníte své sny.. jesli je to nové tričko nebo nějake jídlo, sladké, slané.. jednou to neublíží nikomu.. ani té největší dietářce ;) !! Mějte se krásně,, užívejte zubatého sluníčka, barevnost podzimu a každé chvilky.. protože nic nejde vrátit, všechno jde dopředu.. každou minutou, sekundou jsme starší .. tak je potřeba si ten život užít a né jenom prožít.. PAPA :*